BİZE ULAŞIN
(532) 384 11 71
 

Hisconet Web Tasarım & Yazılım, 2008 yılında İzmir'de kurulmuştur. Firmamız; kurumsal firmalara ve bireylere özgün, yüksek kalitede ve yenilikçi web sitesi tasarım-yazılımı, e-ticaret sitesi tasarım-yazılımı, web tabanlı özel yazılımlar, kurumsal kimlik tasarımı konularında hizmet vermekte olup, müşteri memnuniyeti odaklı ilkesiyle bu sektörde güçlü bir şekilde faaliyetine devam etmektedir.

 

Deneyimli, dinamik ekibi ile yeni trend ve teknolojileri her daim takip eden firmamız, 2012 yılında 2 sene boyunca üzerinde çalıştığı, Netsis Entegreli B2B ve CRM yazılımını tamamlamış ve değerli müşterileri ile buluşturmuştur.

 

Müşterileri doğru stratejilerle buluşturmayı ve onları memnun etmeyi her zaman ilke edinmiş olan firmamız, müşteriler ile doğru, seviyeli, sonuç odaklı ve bir takım arkadaşı edasıyla birliktelikler kurmuştur ve kurmaya da devam edecektir.

 

Sizleri de en yakın zamanda aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

Misyonumuz

Müşterilerimizi uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle buluşturmak, bu ürünlerin satış sonrası tüm servis ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Vizyonumuz

Deneyimli personelimiz ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek, değerli müşterilerimize rekabetçi, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet sunan bir şirket olmak, buna bağlı olarak da sürekli gelişim inancımız ile birlikte yenilikleri takip etmek.

 

Değerlerimiz
  • İş ahlakına bağlılık.
  • Hizmetimizde yüksek sorumluluk duygusu.
  • Güvenilirlik.
  • Deneyim.
  • Kalite Bilinci.
  • Sürekli gelişim inancı.