BİZE ULAŞIN
(532) 384 11 71
 

Web sitesi bir firmanın en önemli tanıtım yüzüdür. Bu nedenle web sitenizin kurumsal, kaliteli, güncel ve amaca yönelik olması gerekmektedir.

 

Hisconet ailesi olarak bizler, doğru stratejiler ve firmanızın hedefleri doğrultusunda, yenilikçi, estetik, çağdaş ve amacına yönelik web siteleri yapmaktayız. Bu konuda kendimize güveniyoruz.

 

Tüm web sitelerimiz dinamik tabanlı olup, sizlerin yöneteceği kontrol panel altyapısı sayesinde sürekli güncel tutulabilmektedir.

 

Neden web sitesi?

 

Türkiye'de yaklaşık 35 milyon internet kullanıcısı vardır. Tüm kuruluşlar reklam, hizmet, iletişim, ticaret gibi işler amacıyla interneti kullanmaktadırlar.

 

Kurumlar, 7 gün 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye'ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle beraber ulaşmaktadır. Web siteleri satışları arttırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Web sayfaları, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.

 

Bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Çünkü aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfası aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

Web tabanlı özel yazılımlar müşterilerin özel istekleri doğrultusunda, belirli bir amaca yönelik yapılırlar. Bu tür yazılımların en önemliği özelliği, internet erişimi olan her türlü bilgisayardan, cep telefonundan veya tabletlerden ulaşılabilir olmasıdır. Bu nedenledir ki, bu tür yazılımlar 7 gün 24 saat çalışır vaziyettedirler. Günümüzün son trendi BULUT TEKNOLOJİSİNİ kullanırlar.

 

Web tabanlı özel yazılım konusunda oldukça tecrübeliyiz ve kendimize güveniyoruz. Bu tür yazılımlarda müşteriler ile bire bir çalışmak, onların hedeflerini dinlemek ve aynı zamanda onlara öneriler getirip sonuç odaklı çalışmak bu süreçte çok önemlidir.

 

Bahse konu olan tüm yazılımlarımız ASP.NET platformunda hazırlanmıştır.

 

B2B nedir? (Business to business)

 

Şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen kısa tanımdır. B2B, şirketlerin ihtiyaç duydukları maddelere kavuşmaları için kurulan bir sistemdir. Bu yönüyle B2B, şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Bir çok şirket internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedir. İşletmeler arası ilişkiler yatay ilişkiler olabileceği gibi dikey ilişkileri de kapsayabilir. Bunları firma, bayi, dağıtıcı ve tedarikçi olarak sayabiliriz. Varsayın ki müşterileriniz size hiç sormadan stoklarınızı, kendi borcunu, alacağını, siparişlerini B2B sistemi üzerinden online olarak takip edebilsinler.

 

CRM nedir? (Customer Relationship Management)

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi anlamına gelir. İşletme ve kuruluşların müşterileriyle olan tüm etkileşimlerini koordine etmesini sağlayan uygulamalar bütünüdür. Müşteriyle kurulan bu etkileşimler sms, e-mail, fax gönderimi ve/veya müşterilerle yürütülecek tüm teklif, satış ve faturalandırma süreçlerini içermektedir.

 

CRM yazılımları işletme kuruluşlarının giderek artan pazar rekabeti doğrultusunda mutlu ve sadık müşteriler yaratma, müşteri ihtiyaçlarını önceden belirleme ve doğru hedef kitleye doğru pazarlamayı yapma, ihtiyaçlarına çözüm sağlamak amaçlı ortaya çıkmışlardır.

Ayrıca CRM yazılımları üzerinden e-posta, telefon görüşmeleri, yüz yüze görüşmeler, faks ve işletme tarafından kullanılan diğer iletişim etkinleri izlenebilir. Çalışanlar müşterinin söylediklerini, isteklerini vurgulamak için not alabilirler ve gelecekte bu notlara başvurabilirler. Müşterileri bu sayede daha iyi tanıyarak, müşterilerinizle güçlü ilişkiler geliştirir ve sadık müşteriler yaratabilirsiniz. İyi bir müşteri ilişkileri yazılımı bu güçlendirilmiş müşterilerle ve memnun müşteri tavsiyeleri ile yeni müşteriler keşfetmenize yardımcı olacaktır.


Yapmış olduğumuz yazılımın özellikleri:

 

 • Cari ve stok takibi.
 • Fatura, çek ve irsaliye takibi.
 • Plasiyer ve müşteri modülü.
 • Sipariş ve ödeme modülü.
 • Detaylı rapor alma.
 • Kurumsal kimlik, firmanın görünen yüzüdür.
 • Başarının en önemli unsuru markanın topluma bırakmış olduğu konum, karakter ve imajdır.
 • Kimlik standartlarının bir strateji gibi kullanılması müşteri üzerinde güven yaratır.

 

KURUMSAL KİMLİK, FİRMAYA NE KAZANDIRIR?

 

İyi hazırlanmış kurumsal kimlik bir firmaya şunları sağlar:

 

 • Firma adının belleklere yerleşmesi,
 • Firma özelliklerinin görsel hızda aktarılması (dinamizm, yenilikçilik vb.),
 • Ürün ve hizmetlerin kalite garantisi,
 • Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumları hakkında ilk bilgileri iletmesi,
 • İlk bakışta rakiplerden ayrılma.

 

Kurumsal kimlik dönemsel olarak yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firma ve pazar geliştikçe "farkı fark ettirmenin" en etkili yolu bunu imaja yansıtmak, diğer bir deyişle, önyargıyı aşacak kadar etkili ve dolaysız, yani görsel yoldan anlatmaktır.