BİZE ULAŞIN
(532) 384 11 71
 
 •  

  WEB SİTESİ TASARIM & YAZILIM

   
 •  

  WEB TABANLI ÖZEL YAZILIMLAR

   
 •  

  B2B UYGULAMALARI

   

Web sitesi izmir bir firmanın en önemli tanıtım yüzüdür. Bu nedenle web sitenizin kurumsal, kaliteli, güncel ve amaca yönelik olması gerekmektedir.

 

Hisconet ailesi olarak bizler, doğru stratejiler ve firmanızın hedefleri doğrultusunda, yenilikçi, estetik, çağdaş ve amacına yönelik web siteleri yapmaktayız. Bu konuda kendimize güveniyoruz.

 

Tüm web sitelerimiz dinamik tabanlı olup, sizlerin yöneteceği kontrol panel altyapısı sayesinde sürekli güncel tutulabilmektedir.

Web tabanlı özel yazılımlar müşterilerin özel istekleri doğrultusunda, belirli bir amaca yönelik yapılırlar. Bu tür yazılımların en önemliği özelliği, internet erişimi olan her türlü bilgisayardan, cep telefonundan veya tabletlerden ulaşılabilir olmasıdır. Bu nedenledir ki, bu tür yazılımlar 7 gün 24 saat çalışır vaziyettedirler. Günümüzün son trendi BULUT TEKNOLOJİSİNİ kullanırlar.

 

Web tabanlı özel yazılım konusunda oldukça tecrübeliyiz ve kendimize güveniyoruz. Bu tür yazılımlarda müşteriler ile bire bir çalışmak, onların hedeflerini dinlemek ve aynı zamanda onlara öneriler getirip sonuç odaklı çalışmak bu süreçte çok önemlidir.

B2B, şirketlerin ihtiyaç duydukları maddelere kavuşmaları için kurulan bir sistemdir. Bu yönüyle B2B, şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Bir çok şirket internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedir. İşletmeler arası ilişkiler yatay ilişkiler olabileceği gibi dikey ilişkileri de kapsayabilir. Bunları firma, bayi, dağıtıcı ve tedarikçi olarak sayabiliriz. Varsayın ki müşterileriniz size hiç sormadan stoklarınızı, kendi borcunu, alacağını, siparişlerini B2B sistemi üzerinden online olarak takip edebilsinler..

 

İşim Heryerde B2b uygulaması için lütfen iletişime geçiniz.

B2B, şirketlerin ihtiyaç duydukları maddelere kavuşmaları için kurulan bir sistemdir. Bu yönüyle B2B, şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Bir çok şirket internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedir. İşletmeler arası ilişkiler yatay ilişkiler olabileceği gibi dikey ilişkileri de kapsayabilir. Bunları firma, bayi, dağıtıcı ve tedarikçi olarak sayabiliriz. Varsayın ki müşterileriniz size hiç sormadan stoklarınızı, kendi borcunu, alacağını, siparişlerini B2B sistemi üzerinden online olarak takip edebilsinler.
Kurumsal kimlik tasarımında amaç, şirketin kendini hedef kitleye en iyi ve doğru bir şekilde görsel olarak ifade edebilmesidir. Kurumun logosu, logoyu bütünleyici renk ve çizgiler, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, fatura gibi çalışmalarda en doğru şekilde kullanılmaktadır. Tüm kurumsal kimlik baskılarınızda aynı görsel bütünlük sağlanmakta ve şirketinize imaj katacak bir kurumsal kimlik hazırlanmaktadır.